logo

SPECJALIZACJE:

COACHING INTEGRATYWNY
ZYSKAJ WEWNĘTRZNĄ INTEGRALNOŚĆ


  • Jeżeli masz poczucie, że część ról, które w Życiu odgrywasz, nie jest Twoimi rolami,
  • jeżeli gdzieś w środku mieszka ktoś inny, niż na zewnątrz,
  • jeżeli Twój sposób komunikacji nie jest spójny z tą osobą w środku COACHING INTEGRALNOŚCI jest dla Ciebie.

Jeżeli masz poczucie, że w głębi serca jesteś inną osobą, niż ta, którą widzą i słyszą na zewnątrz, zapraszam Cię na bezpłatną sesję próbną! Masz pytania? Zadzwoń!
Tel: +48 886 730 515

COACHING EDUKACYJNY


Masz genialny mózg. Wyzwanie polega na tym, że nikt nie dostał do swojego podręcznego komputera instrukcji obsługi. Pomogę Ci w odkrywaniu Twojego potencjału i znalezieniu indywidualnego modelu uczenia się. Techniki coachingowe zostaną wsparte warsztatem pedagogicznym, który pomoże osiągnąć wyniki, na jakich naprawdę Ci zależy.

Możliwe są sesje stacjonarne i zdalne (dzwonię do Ciebie):
- czas trwania sesji – 1 godzina zegarowa,
- proces coachingowy to najczęściej nie mniej niż 5 sesji, pierwsze spotkanie jest bezpłatne,
- częstotliwość sesji ustala się indywidualnie.


Inni mówią

“Jestem zawodowym muzykiem i moja praca wiąże się z występami publicznymi. Od pewnego czasu poczułem brak pewności siebie i potrzebowałem zwrócić się do coacha. Sesje coachingowe były skuteczne, za co jestem bardzo wdzięczny p. Wojtkowi”.

Czesław Łynsza - pianista

“Spotkania z Wojtkiem są prowokujące, pobudzające do myślenia w nowy sposób o sobie i swoich możliwościach. Przede wszystkim spowodowały 'odkurzenie' moich marzeń i pomogły wytyczyć ścieżki prowadzace do ich realizacji”.

Magdalena Durska - właściciel firmy

“Dzięki sesjom odnajduję w sobie pokłady energii oraz motywacji do działania. Współpraca z Wojtkiem obfituje w pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz wielką dozę empatii i wsparcia. Serdecznie zachęcam do sesji coachingowych z Wojciechem Gorzelannym”.

Marta Polaczyk - animator czasu wolnego